Końcowe wyniki zawodów                                         2017-06-10 13:44:10
                        Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła
===UNTS=============================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10        2.4km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wasiewicz Urszula        Team 360             3             32.33  +      0.00
  2.Chabiera Filomena        UNTS Warszawa        4             35.51  +      3.18
  3.Wasiewicz Jerzy          Team 360             3             41.59  +      9.26
  4.Kazmierczak Feliks       UNTS Warszawa        4             43.56  +     11.23
  5.Mianowska Tosia          UNTS Warszawa        4             54.13  +     21.40
  6.Wójtowicz Hanna          UNTS Warszawa        4             54.23  +     21.50
  7.Blachut Olgierd          Team 360             3             55.29  +     22.56
  8.Dubinski Mateusz         Team 360             3             55.46  +     23.13
 
Końcowe wyniki zawodów: KM12        2.4km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gajda Tymon              UNTS Warszawa        4             29.01  +      0.00
  2.Gasienica-Samek Adam     UNTS Warszawa        4             35.33  +      6.32
  3.Krzosek Bruno            UNTS Warszawa        4             38.34  +      9.33
  4.Tandejko Radek           UNTS Warszawa        4             42.45  +     13.44
  5.Switala  Michal          UNTS Warszawa        4             43.56  +     14.55
  6.Szindler  Aleksandra     UNTS Warszawa        4             45.03  +     16.02
  7.Hajkowicz Olaf           UNTS Warszawa        4             45.07  +     16.06
  8.Drosik  Marcel           UNTS Warszawa        4             45.09  +     16.08
  8.Ptak Szymon              UNTS Warszawa        4             45.09  +     16.08
 10.Korzeniowska Zosia       UNTS Warszawa        4             46.12  +     17.11
 11.Krzosek Klementyna       UNTS Warszawa        4             46.53  +     17.52
 12.Dudzinski Patryk         UNTS Warszawa        4             47.07  +     18.06
 13.Dabrowski Karol          "UKS,,OSiR"" Góra Ka 11            50.08  +     21.07
 14.Dzwonkowska Paulina      "UKS,, OSiR"" Góra K 13            50.13  +     21.12
 15.Borkowska Lena           "UKS,,OSiR"" Góra Ka 11            50.16  +     21.15
 16.Wieczorek Hubert         UNTS Warszawa        4             51.04  +     22.03
 17.Hajkowicz Filip          UNTS Warszawa        4             53.03  +     24.02
 18.Sobczyk Jakub            UNTS Warszawa        4             56.47  +     27.46
 19.Siwiorek Mikolaj         UNTS Warszawa        4             58.16  +     29.15
 20.Wojda Michal             UNTS Warszawa        4             60.08  +     31.07
 21.Lipka Maria              UNTS Warszawa        4             61.46  +     32.45
 22.Swobodzinska Aniela      UNTS Warszawa        4             62.10  +     33.09
 23.Wietrzynski Jakub        14                   14            67.50  +     38.49
 24.Gajda Ignacy             UNTS Warszawa        4             75.52  +     46.51
 25.Switala  Renata          UNTS Warszawa        4             79.57  +     50.56
 26.Dudzinska Aniela         UNTS Warszawa        4             80.36  +     51.35
 27.Michalski Mikolaj        16                   16            89.21  +     60.20
 28.Sobczyk Jeremi           15                   15            89.23  +     60.22
    Mrugacz Szymon           UNTS Warszawa        4         NKL-bPK           
    Lewandowski Jakub        UNTS Warszawa        4         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: KM14        3.5km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Antonowicz Jan           UNTS Warszawa        4             30.15  +      0.00
  2.Wójtowicz Krzysztof      UNTS Warszawa        4             32.35  +      2.20
  3.Marte Igor               UNTS Warszawa        4             40.27  +     10.12
  4.Powichrowska Ilona       "UKS,,OSiR"" Góra Ka 11            43.35  +     13.20
  5.Majowski Jan             "UKS,,OSiR"" Góra Ka 11            43.56  +     13.41
  6.Gasienica-Samek Anna     UNTS Warszawa        4             44.30  +     14.15
  7.Wolek Stanislaw          UNTS Warszawa        4             50.15  +     20.00
  8.Podworski Kacper         "UKS ,,OSiR"" Góra K 19            50.48  +     20.33
  9.Wolek Malgorzata         UNTS Warszawa        4             51.04  +     20.49
 10.Dolinska Zuzanna         BKS Wataha Warszawa  12            57.56  +     27.41
 11.Chojka Krzysztof         UNTS Warszawa        4             66.09  +     35.54
 12.Janowski Filip           21                   21            70.23  +     40.08
 13.Zaborski Maciej          22                   22            73.05  +     42.50
 14.Tywonek Julia            "UKS,,OSiR"" Góra Ka 11            87.54  +     57.39
    Blachut Roch             Team 360             3         NKL-bPK           
    Drosik Oskar             UNTS Warszawa        4         NKL-bPK           
    Urbankiewicz Kacper      UNTS Warszawa        4         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN1       4.8km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Cygler Slawomir          33                   33            33.48  +      0.00
  2.Pierzchala Michal        UNTS Warszawa        4             35.41  +      1.53
  3.Cygler Paulina           31                   31            35.56  +      2.08
  4.Lesisz Kamil             UNTS Warszawa        4             35.57  +      2.09
  5.Konstanciak Andrzej      OK! Sport Warszawa   26            41.08  +      7.20
  6.Nitsch Aleksandra        UNTS Warszawa        4             44.23  +     10.35
  7.Dragowski Marek          OK! Sport Warszawa   26            45.38  +     11.50
  8.Myszkowski Maciej        "UKS,,OSiR"" Góra Ka 11            47.02  +     13.14
  9.Machowski Wladyslaw      "UKS..OSiR"" Góra Ka 27            47.58  +     14.10
 10.Dolinski Grzegorz        BKS Wataha Warszawa  12            54.47  +     20.59
 11.Parfianowicz Joanna      34                   34            57.50  +     24.02
 12.Daniluk Karina           32                   32            59.29  +     25.41
 13.Wasiewicz Marzena        Team 360             3             74.46  +     40.58
 14.Bargiel Beata            OK! Sport Warszawa   26            88.21  +     54.33
 15.Tomankiewicz Alicja      OK! Sport Warszawa   26            88.23  +     54.35
 16.Olbrycht Anna            OLBnO                28           132.00  +     98.12
    Gasienica-Samek Zofia    UNTS Warszawa        4         NKL-bPK           
    Pryjma Katarzyna         funexsports          29        NKL-bPK           
    Janowski Piotr           30                   30        NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN2       6.5km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Parfianowicz Piotr       39                   39            35.16  +      0.00
  2.Krasuski Marcin          Team 360             3             38.44  +      3.28
  3.Pryjma Tomasz            UNTS Warszawa        4             49.18  +     14.02
  4.Rutka Jan                UNTS Warszawa        4             53.47  +     18.31
  5.Michalak Tomasz          KS Spójnia Warszawa  37            53.53  +     18.37
  6.Bednarski Jan            Warszawskie Dromader 35            55.46  +     20.30
  7.Gasienica-Samek Andrzej  UNTS Warszawa        4             57.29  +     22.13
  8.Wasiewicz Piotr          Team 360             3             59.31  +     24.15
  9.Olbrycht Janusz          OLBnO                28            68.32  +     33.16
 10.Popowski Jaroslaw        UNTS Warszawa        4             82.08  +     46.52
    Blachut Igor             Team 360             3         NKL-bPK           
    Mossakowski Przemek      samodzielny          38        NKL-bPK           
    Nitsch Joanna            UNTS Warszawa        4         NKL