Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                                            2017-06-10 13:43:50
                                                                                   Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła
===UNTS========================================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10        2.4km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-104     3-114     4-115     5-121     6-117     7-109     8-119     9-101   
  1 Wasiewicz Urszula              32.33  1.53/2    6.15/1*   9.24/1*  13.44/1*  17.02/1*  21.01/1*  24.11/1*  26.34/1*  29.36/1*  32.33/1* 
    Team 360                              1.53/2    4.22/1*   3.09/1*   4.20/2    3.18/1*   3.59/3    3.10/2    2.23/1*   3.02/1*   2.57/4  
  2 Chabiera Filomena              35.51  1.59/3    8.45/4   12.29/4   18.30/4   21.53/3   24.34/2   27.21/2   30.15/2   33.33/2   35.51/2  
    UNTS Warszawa                         1.59/3    6.46/4    3.44/4    6.01/4    3.23/2    2.41/1*   2.47/1*   2.54/3    3.18/2    2.18/2  
  3 Wasiewicz Jerzy                41.59  1.30/1*   7.21/2   10.53/2   14.55/2   18.36/2   27.18/3   34.19/4   37.01/4   40.19/3   41.59/3  
    Team 360                              1.30/1*   5.51/3    3.32/2    4.02/1*   3.41/3    8.42/8    7.01/8    2.42/2    3.18/2    1.40/1* 
  4 Kazmierczak Feliks             43.56  2.43/4    8.15/3   11.52/3   17.41/3   24.07/4   27.56/4   32.29/3   35.52/3   41.15/4   43.56/4  
    UNTS Warszawa                         2.43/4    5.32/2    3.37/3    5.49/3    6.26/6    3.49/2    4.33/5    3.23/4    5.23/4    2.41/3  
  5 Mianowska Tosia                54.13  3.33/5   11.00/7   16.53/7   24.14/5   29.49/5   36.15/5   41.49/7   45.20/5   51.10/5   54.13/5  
    UNTS Warszawa                         3.33/5    7.27/7    5.53/8    7.21/6    5.35/4    6.26/6    5.34/7    3.31/6    5.50/6    3.03/6  
  6 Wójtowicz Hanna                54.23  3.37/6   11.13/8   16.57/8   24.14/5   30.02/6   36.29/6   41.54/8   45.24/6   51.25/7   54.23/6  
    UNTS Warszawa                         3.37/6    7.36/8    5.44/7    7.17/5    5.48/5    6.27/7    5.25/6    3.30/5    6.01/8    2.58/5  
  7 Blachut Olgierd                55.29  3.43/7   10.36/5   14.45/5   24.32/8   31.38/7   37.22/7   41.26/5   45.25/7   51.19/6   55.29/7  
    Team 360                              3.43/7    6.53/6    4.09/5    9.47/8    7.06/7    5.44/4    4.04/4    3.59/7    5.54/7    4.10/7  
  8 Dubinski Mateusz               55.46  3.51/8   10.40/6   15.04/6   24.27/7   31.55/8   37.59/8   41.48/6   45.48/8   51.32/8   55.46/8  
    Team 360                              3.51/8    6.49/5    4.24/6    9.23/7    7.28/8    6.04/5    3.49/3    4.00/8    5.44/5    4.14/8  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM12        2.4km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-104     3-114     4-115     5-121     6-117     7-109     8-119     9-101   
  1 Gajda Tymon                    29.01  2.08/15   7.25/5   10.22/6   13.40/3   16.14/1*  18.19/1*  22.25/1*  25.06/1*  27.09/1*  29.01/1* 
    UNTS Warszawa                         2.08/15   5.17/3    2.57/9    3.18/1*   2.34/1*   2.05/1*   4.06/10   2.41/4    2.03/2    1.52/2  
  2 Gasienica-Samek Adam           35.33  1.29/1*  11.17/15  14.18/13  17.57/11  20.34/8   23.18/5   28.44/5   31.26/2   33.30/2   35.33/2  
    UNTS Warszawa                         1.29/1*   9.48/16   3.01/11   3.39/3    2.37/3    2.44/3    5.26/20   2.42/5    2.04/3    2.03/4  
  3 Krzosek Bruno                  38.34  2.03/13   7.50/7   10.37/7   15.37/8   18.55/5   23.54/6   29.56/6   32.59/3   36.16/3   38.34/3  
    UNTS Warszawa                         2.03/13   5.47/8    2.47/6    5.00/13   3.18/7    4.59/16   6.02/22   3.03/9    3.17/4    2.18/8  
  4 Tandejko Radek                 42.45  1.56/8    6.11/1*   8.48/2   12.42/1*  19.01/6   25.38/7   31.05/8   34.26/5   40.38/4   42.45/4  
    UNTS Warszawa                         1.56/8    4.15/2    2.37/4    3.54/5    6.19/26   6.37/24   5.27/21   3.21/10   6.12/15   2.07/5  
  5 Switala  Michal                43.56  1.59/11   6.11/1*   8.39/1*  12.54/2   19.27/7   25.52/8   30.13/7   34.00/4   40.46/5   43.56/5  
    UNTS Warszawa                         1.59/11   4.12/1*   2.28/2    4.15/8    6.33/27   6.25/22   4.21/13   3.47/14   6.46/18   3.10/23 
  6 Szindler  Aleksandra           45.03  1.59/11   8.02/9   11.44/9   17.15/10  21.50/11  27.48/10  32.24/9   38.20/10  41.57/6   45.03/6  
    UNTS Warszawa                         1.59/11   6.03/9    3.42/20   5.31/22   4.35/21   5.58/20   4.36/14   5.56/20   3.37/6    3.06/22 
  7 Hajkowicz Olaf                 45.07  1.58/10   7.23/4    9.56/3   13.51/4   16.54/3   21.12/4   23.12/4   35.11/6   42.26/9   45.07/7  
    UNTS Warszawa                         1.58/10   5.25/4    2.33/3    3.55/6    3.03/5    4.18/12   2.00/1*  11.59/25   7.15/26   2.41/13 
  8 Drosik  Marcel                 45.09  1.53/5    7.18/3   10.02/5   13.51/4   16.49/2   21.01/2   23.07/2   35.11/6   42.15/8   45.09/8  
    UNTS Warszawa                         1.53/5    5.25/4    2.44/5    3.49/4    2.58/4    4.12/10   2.06/2   12.04/27   7.04/22   2.54/17 
  8 Ptak Szymon                    45.09  1.56/8    7.30/6    9.56/3   13.51/4   16.56/4   21.03/3   23.10/3   35.13/8   42.11/7   45.09/8  
    UNTS Warszawa                         1.56/8    5.34/7    2.26/1*   3.55/6    3.05/6    4.07/7    2.07/3   12.03/26   6.58/19   2.58/18 
 10 Korzeniowska Zosia             46.12  2.15/17   9.16/11  12.48/11  18.27/12  23.03/12  29.00/12  33.39/11  39.32/11  43.09/10  46.12/10 
    UNTS Warszawa                         2.15/17   7.01/12   3.32/19   5.39/24   4.36/22   5.57/19   4.39/15   5.53/19   3.37/6    3.03/21 
 11 Krzosek Klementyna             46.53  2.30/20   9.30/12  13.13/12  18.40/13  23.16/13  29.17/13  33.58/12  40.04/12  43.28/12  46.53/11 
    UNTS Warszawa                         2.30/20   7.00/11   3.43/21   5.27/20   4.36/22   6.01/21   4.41/16   6.06/21   3.24/5    3.25/24 
 12 Dudzinski Patryk               47.07  2.35/22   8.00/8   10.53/8   15.22/7   21.09/9   27.54/11  33.16/10  36.07/9   43.11/11  47.07/12 
    UNTS Warszawa                         2.35/22   5.25/4    2.53/8    4.29/10   5.47/25   6.45/27   5.22/18   2.51/7    7.04/22   3.56/25 
 13 Dabrowski Karol                50.08  1.49/4   15.54/18  20.57/19  26.19/18  30.30/18  34.40/17  38.14/17  42.48/15  47.40/14  50.08/13 
    "UKS,,OSiR"" Góra Kalwaria"           1.49/4   14.05/18   5.03/24   5.22/17   4.11/15   4.10/8    3.34/8    4.34/18   4.52/10   2.28/10 
 14 Dzwonkowska Paulina            50.13  1.53/5   16.00/19  20.51/17  26.19/18  30.27/17  34.37/16  38.09/16  42.37/13  47.38/13  50.13/14 
    "UKS,, OSiR"" Góra Kalwaria"          1.53/5   14.07/19   4.51/22   5.28/21   4.08/12   4.10/8    3.32/7    4.28/17   5.01/12   2.35/12 
 15 Borkowska Lena                 50.16  1.55/7   16.05/20  20.56/18  26.12/17  30.35/19  34.51/18  38.31/18  42.47/14  47.44/15  50.16/15 
    "UKS,,OSiR"" Góra Kalwaria"           1.55/7   14.10/20   4.51/22   5.16/16   4.23/18   4.16/11   3.40/9    4.16/16   4.57/11   2.32/11 
 16 Wieczorek Hubert               51.04  1.42/3   29.19/24  32.23/24  35.44/22  38.18/20  40.27/20  44.33/20  47.15/19  49.17/17  51.04/16 
    UNTS Warszawa                         1.42/3   27.37/24   3.04/12   3.21/2    2.34/1*   2.09/2    4.06/10   2.42/5    2.02/1*   1.47/1* 
 17 Hajkowicz Filip                53.03  2.49/23   8.54/10  11.58/10  17.09/9   21.35/10  26.06/9   39.17/19  43.16/16  47.46/16  53.03/17 
    UNTS Warszawa                         2.49/23   6.05/10   3.04/12   5.11/14   4.26/20   4.31/13  13.11/27   3.59/15   4.30/8    5.17/28 
 18 Sobczyk Jakub                  56.47  2.54/25  10.10/13  15.52/15  21.42/15  25.52/14  32.30/14  34.59/14  46.48/17  54.03/18  56.47/18 
    UNTS Warszawa                         2.54/25   7.16/13   5.42/27   5.50/27   4.10/13   6.38/26   2.29/6   11.49/23   7.15/26   2.44/15 
 19 Siwiorek Mikolaj               58.16  2.53/24  10.10/13  15.49/14  21.38/14  26.03/15  32.32/15  34.55/13  47.08/18  54.11/19  58.16/19 
    UNTS Warszawa                         2.53/24   7.17/14   5.39/25   5.49/25   4.25/19   6.29/23   2.23/4   12.13/28   7.03/21   4.05/26 
 20 Wojda Michal                   60.08  4.41/27  13.21/16  19.02/16  24.51/16  29.02/16  35.39/19  38.07/15  50.01/20  57.07/20  60.08/20 
    UNTS Warszawa                         4.41/27   8.40/15   5.41/26   5.49/25   4.11/15   6.37/24   2.28/5   11.54/24   7.06/24   3.01/19 
 21 Lipka Maria                    61.46  2.08/15  29.01/22  32.09/22  36.41/24  40.51/24  44.00/23  49.16/21  52.51/22  59.53/21  61.46/21 
    UNTS Warszawa                         2.08/15  26.53/22   3.08/16   4.32/11   4.10/13   3.09/5    5.16/17   3.35/13   7.02/20   1.53/3  
 22 Swobodzinska Aniela            62.10  2.03/13  29.09/23  32.14/23  36.35/23  40.46/23  43.54/22  49.16/21  52.47/21  59.58/22  62.10/22 
    UNTS Warszawa                         2.03/13  27.06/23   3.05/15   4.21/9    4.11/15   3.08/4    5.22/18   3.31/12   7.11/25   2.12/6  
 23 Wietrzynski Jakub              67.50  2.23/18  26.30/21  29.54/21  34.50/21  39.48/22  43.24/21  56.44/24  60.09/23  64.48/23  67.50/23 
    14                                    2.23/18  24.07/21   3.24/18   4.56/12   4.58/24   3.36/6   13.20/28   3.25/11   4.39/9    3.02/20 
 24 Gajda Ignacy                   75.52  5.13/28  15.20/17  22.57/20  31.16/20  39.00/21  50.24/24  54.32/23  60.52/24  71.23/24  75.52/24 
    UNTS Warszawa                         5.13/28  10.07/17   7.37/28   8.19/28   7.44/28  11.24/28   4.08/12   6.20/22  10.31/28   4.29/27 
 25 Switala  Renata                79.57  4.18/26  39.23/25  42.27/25  47.50/25  51.35/25  56.29/25  69.05/25  71.41/25  77.14/25  79.57/25 
    UNTS Warszawa                         4.18/26  35.05/25   3.04/12   5.23/18   3.45/8    4.54/14  12.36/26   2.36/3    5.33/14   2.43/14 
 26 Dudzinska Aniela               80.36  1.39/2   39.35/26  42.51/26  48.28/26  52.27/26  57.30/26  69.42/26  72.34/26  77.51/26  80.36/26 
    UNTS Warszawa                         1.39/2   37.56/26   3.16/17   5.37/23   3.59/11   5.03/17  12.12/23   2.52/8    5.17/13   2.45/16 
 27 Michalski Mikolaj              89.21  2.26/19  49.09/27  52.01/27  57.24/28  61.20/27  66.23/28  78.44/28  80.39/27  86.56/27  89.21/27 
    16                                    2.26/19  46.43/27   2.52/7    5.23/18   3.56/9    5.03/17  12.21/24   1.55/1*   6.17/16   2.25/9  
 28 Sobczyk Jeremi                 89.23  2.30/20  49.14/28  52.11/28  57.23/27  61.21/28  66.18/27  78.41/27  80.45/28  87.07/28  89.23/28 
    15                                    2.30/20  46.44/28   2.57/9    5.12/15   3.58/10   4.57/15  12.23/25   2.04/2    6.22/17   2.16/7  
    Mrugacz Szymon             NKL-bPK        /    29.31/         /    36.55/    42.56/         /         /         /         /   131.15/   
    UNTS Warszawa                             /         /         /         /     6.01/         /         /         /         /         /   
    Lewandowski Jakub          NKL-bPK    1.36/    47.13/    50.08/    55.30/    59.27/    65.03/         /    72.46/    76.28/    79.13/   
    UNTS Warszawa                         1.36/    45.37/     2.55/     5.22/     3.57/     5.36/         /         /     3.42/     2.45/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM14        3.5km    0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-123     2-104     3-125     4-115     5-121     6-127     7-105     8-126     9-110    10-124    11-117    12-119    13-101   
  1 Antonowicz Jan                 30.15  1.56/4    3.55/1*   5.57/1*   9.14/1*  11.26/1*  13.08/1*  15.50/1*  16.27/1*  18.19/1*  20.07/1*  22.43/1*  26.15/1*  28.36/1*  30.15/1* 
    UNTS Warszawa                         1.56/4    1.59/1*   2.02/3    3.17/2    2.12/3    1.42/1*   2.42/1*   0.37/5    1.52/3    1.48/3    2.36/2    3.32/3    2.21/2    1.39/4  
  2 Wójtowicz Krzysztof            32.35  1.36/3    8.31/10  10.24/6   13.24/3   15.27/3   17.20/3   20.10/2   20.32/2   22.19/2   23.35/2   26.10/2   29.02/2   31.05/2   32.35/2  
    UNTS Warszawa                         1.36/3    6.55/10   1.53/2    3.00/1*   2.03/2    1.53/3    2.50/2    0.22/1*   1.47/2    1.16/1*   2.35/1*   2.52/2    2.03/1*   1.30/1* 
  3 Marte Igor                     40.27  1.31/1*   6.32/6    8.08/2   12.03/2   13.56/2   16.46/2   20.58/3   21.40/3   23.18/3   30.12/6   33.44/5   36.13/3   38.55/3   40.27/3  
    UNTS Warszawa                         1.31/1*   5.01/9    1.36/1*   3.55/4    1.53/1*   2.50/8    4.12/5    0.42/6    1.38/1*   6.54/13   3.32/3    2.29/1*   2.42/3    1.32/2  
  4 Powichrowska Ilona             43.35  2.15/5    6.52/7    9.29/4   14.14/4   16.56/4   18.53/4   23.31/4   24.04/4   26.01/4   29.07/3   33.19/4   38.30/5   41.34/4   43.35/4  
    "UKS,,OSiR"" Góra Kalwaria"           2.15/5    4.37/8    2.37/6    4.45/7    2.42/6    1.57/4    4.38/7    0.33/2    1.57/5    3.06/11   4.12/5    5.11/9    3.04/5    2.01/10 
  5 Majowski Jan                   43.56  2.41/11   7.16/9   10.06/5   14.49/5   17.21/5   19.12/5   24.04/5   24.38/5   26.34/5   29.33/4   33.46/6   38.52/6   42.08/5   43.56/5  
    "UKS,,OSiR"" Góra Kalwaria"           2.41/11   4.35/7    2.50/8    4.43/5    2.32/4    1.51/2    4.52/8    0.34/3    1.56/4    2.59/8    4.13/7    5.06/8    3.16/7    1.48/6  
  6 Gasienica-Samek Anna           44.30  3.35/12   5.49/3   11.25/9   15.05/6   17.53/6   20.20/6   24.18/6   25.32/6   27.36/6   29.38/5   33.13/3   38.17/4   42.50/6   44.30/6  
    UNTS Warszawa                         3.35/12   2.14/2    5.36/14   3.40/3    2.48/7    2.27/7    3.58/3    1.14/12   2.04/7    2.02/5    3.35/4    5.04/7    4.33/12   1.40/5  
  7 Wolek Stanislaw                50.15  2.17/7    5.38/2   10.44/7   17.46/7   21.02/7   24.08/7   29.19/8   30.01/8   33.04/8   35.17/8   39.59/9   44.53/9   47.44/7   50.15/7  
    UNTS Warszawa                         2.17/7    3.21/3    5.06/11   7.02/12   3.16/10   3.06/10   5.11/9    0.42/6    3.03/9    2.13/6    4.42/10   4.54/6    2.51/4    2.31/12 
  8 Podworski Kacper               50.48  1.35/2   15.24/12  17.30/11  22.14/11  24.51/11  27.02/11  31.00/10  31.34/10  33.31/9   35.20/9   39.33/8   43.11/7   49.16/9   50.48/8  
    "UKS ,,OSiR"" Góra Kalwaria"          1.35/2   13.49/13   2.06/4    4.44/6    2.37/5    2.11/5    3.58/3    0.34/3    1.57/5    1.49/4    4.13/7    3.38/4    6.05/14   1.32/2  
  9 Wolek Malgorzata               51.04  2.30/10   6.06/5    8.48/3   17.49/8   21.12/8   24.11/8   28.37/7   29.19/7   32.26/7   34.50/7   39.02/7   44.13/8   48.13/8   51.04/9  
    UNTS Warszawa                         2.30/10   3.36/5    2.42/7    9.01/14   3.23/12   2.59/9    4.26/6    0.42/6    3.07/12   2.24/7    4.12/5    5.11/9    4.00/11   2.51/13 
 10 Dolinska Zuzanna               57.56  2.29/9    6.05/4   11.23/8   19.02/9   21.54/9   24.19/9   29.33/9   31.22/9   34.28/10  41.29/11  46.09/10  50.47/10  55.33/10  57.56/10 
    BKS Wataha Warszawa                   2.29/9    3.36/5    5.18/12   7.39/13   2.52/8    2.25/6    5.14/10   1.49/14   3.06/11   7.01/14   4.40/9    4.38/5    4.46/13   2.23/11 
 11 Chojka Krzysztof               66.09  3.37/13   7.10/8   12.40/10  19.21/10  22.40/10  25.55/10  34.45/11  35.49/11  38.36/11  40.13/10  54.23/11  61.03/11  64.18/11  66.09/11 
    UNTS Warszawa                         3.37/13   3.33/4    5.30/13   6.41/11   3.19/11   3.15/11   8.50/14   1.04/10   2.47/8    1.37/2   14.10/12   6.40/12   3.15/6    1.51/7  
 12 Janowski Filip                 70.23  2.18/8   13.50/11  17.41/12  22.48/12  26.52/12  30.07/12  36.13/12  37.15/12  41.07/12  44.11/12  58.25/12  65.00/12  68.25/12  70.23/12 
    21                                    2.18/8   11.32/11   3.51/10   5.07/8    4.04/13   3.15/11   6.06/11   1.02/9    3.52/14   3.04/10  14.14/13   6.35/11   3.25/9    1.58/9  
 13 Zaborski Maciej                73.05  5.02/14  16.39/13  20.28/13  25.38/13  29.42/13  32.57/13  39.03/13  40.08/13  43.58/13  46.57/13  61.15/13  67.55/13  71.12/13  73.05/13 
    22                                    5.02/14  11.37/12   3.49/9    5.10/9    4.04/13   3.15/11   6.06/11   1.05/11   3.50/13   2.59/8   14.18/14   6.40/12   3.17/8    1.53/8  
 14 Tywonek Julia                  87.54  2.16/6   34.31/14  37.07/14  43.35/14  46.47/14  50.30/14  56.51/14  58.05/14  61.10/14  64.38/14  71.46/14  79.52/14  83.51/14  87.54/14 
    "UKS,,OSiR"" Góra Kalwaria"           2.16/6   32.15/14   2.36/5    6.28/10   3.12/9    3.43/14   6.21/13   1.14/12   3.05/10   3.28/12   7.08/11   8.06/14   3.59/10   4.03/14 
    Blachut Roch               NKL-bPK    3.44/     9.59/    14.09/    23.18/    29.45/    41.14/    57.53/    59.45/    64.31/   104.11/         /         /         /   118.19/   
    Team 360                              3.44/     6.15/     4.10/     9.09/     6.27/    11.29/    16.39/     1.52/     4.46/    39.40/         /         /         /         /   
    Drosik Oskar               NKL-bPK    2.21/     7.17/     9.46/    14.45/    20.52/    30.46/    47.12/    48.04/    53.21/    94.05/         /         /         /   109.10/   
    UNTS Warszawa                         2.21/     4.56/     2.29/     4.59/     6.07/     9.54/    16.26/     0.52/     5.17/    40.44/         /         /         /         /   
    Urbankiewicz Kacper        NKL-bPK    2.01/    29.26/    31.54/    36.54/    43.00/    52.58/    69.14/    70.12/    75.20/   116.07/         /         /         /   131.15/   
    UNTS Warszawa                         2.01/    27.25/     2.28/     5.00/     6.06/     9.58/    16.16/     0.58/     5.08/    40.47/         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN1       4.8km    0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-125     3-122     4-108     5-118     6-103     7-126     8-110     9-124    10-127    11-117    12-113    13-101   
  1 Cygler Slawomir                33.48  1.29/5    6.38/9   11.27/4   14.03/5   16.32/2   19.31/3   24.56/1*  26.17/1*  27.26/1*  28.27/1*  29.19/1*  31.16/1*  32.28/1*  33.48/1* 
    33                                    1.29/5    5.09/9    4.49/2    2.36/3    2.29/1*   2.59/2    5.25/1*   1.21/1*   1.09/1*   1.01/1*   0.52/1*   1.57/1*   1.12/1*   1.20/2  
  2 Pierzchala Michal              35.41  1.05/1*   3.39/1*   8.26/1*  10.32/1*  16.34/3   19.29/2   25.38/3   27.07/3   28.29/3   29.35/3   30.30/3   32.33/2   34.03/2   35.41/2  
    UNTS Warszawa                         1.05/1*   2.34/1*   4.47/1*   2.06/1*   6.02/11   2.55/1*   6.09/4    1.29/2    1.22/4    1.06/2    0.55/2    2.03/2    1.30/3    1.38/8  
  3 Cygler Paulina                 35.56  1.31/6    5.40/6   11.28/5   13.58/3   16.41/4   20.13/4   25.58/4   27.33/4   28.44/4   29.58/4   31.00/4   33.06/4   34.25/3   35.56/3  
    31                                    1.31/6    4.09/7    5.48/6    2.30/2    2.43/2    3.32/5    5.45/2    1.35/3    1.11/2    1.14/3    1.02/4    2.06/3    1.19/2    1.31/4  
  4 Lesisz Kamil                   35.57  1.20/3    4.31/2   10.14/2   12.52/2   16.03/1*  19.15/1*  25.09/2   26.48/2   27.59/2   29.14/2   30.15/2   32.39/3   34.25/3   35.57/4  
    UNTS Warszawa                         1.20/3    3.11/2    5.43/3    2.38/5    3.11/5    3.12/3    5.54/3    1.39/4    1.11/2    1.15/4    1.01/3    2.24/4    1.46/8    1.32/5  
  5 Konstanciak Andrzej            41.08  1.33/7    5.32/5   11.15/3   14.02/4   17.11/5   21.13/5   27.46/5   29.38/5   31.12/5   33.07/5   34.36/5   37.27/5   39.08/5   41.08/5  
    OK! Sport Warszawa                    1.33/7    3.59/5    5.43/3    2.47/9    3.09/4    4.02/6    6.33/5    1.52/6    1.34/7    1.55/9    1.29/8    2.51/8    1.41/6    2.00/10 
  6 Nitsch Aleksandra              44.23  1.23/4    7.55/12  13.39/8   16.23/8   19.46/8   23.51/7   31.10/6   33.38/6   35.08/6   36.48/6   37.57/6   40.41/6   42.26/6   44.23/6  
    UNTS Warszawa                         1.23/4    6.32/12   5.44/5    2.44/7    3.23/6    4.05/7    7.19/6    2.28/9    1.30/6    1.40/6    1.09/5    2.44/7    1.45/7    1.57/9  
  7 Dragowski Marek                45.38  1.45/11   5.42/7   11.33/6   14.14/6   18.14/6   23.01/6   32.07/8   34.22/8   36.32/8   38.15/8   39.40/8   42.23/7   44.02/7   45.38/7  
    OK! Sport Warszawa                    1.45/11   3.57/4    5.51/7    2.41/6    4.00/8    4.47/10   9.06/10   2.15/8    2.10/11   1.43/7    1.25/7    2.43/6    1.39/5    1.36/6  
  8 Myszkowski Maciej              47.02  1.38/9    5.26/4   13.13/7   16.13/7   19.44/7   24.12/8   31.31/7   33.41/7   35.24/7   37.46/7   39.36/7   42.52/8   44.51/8   47.02/8  
    "UKS,,OSiR"" Góra Kalwaria"           1.38/9    3.48/3    7.47/9    3.00/10   3.31/7    4.28/8    7.19/6    2.10/7    1.43/8    2.22/12   1.50/10   3.16/10   1.59/9    2.11/11 
  9 Machowski Wladyslaw            47.58  1.35/8    7.29/11  17.32/12  20.08/12  22.57/9   26.15/9   33.48/9   35.29/9   36.57/9   38.18/9   42.19/9   44.45/9   46.21/9   47.58/9  
    "UKS..OSiR"" Góra Kalwaria"           1.35/8    5.54/11  10.03/14   2.36/3    2.49/3    3.18/4    7.33/8    1.41/5    1.28/5    1.21/5    4.01/15   2.26/5    1.36/4    1.37/7  
 10 Dolinski Grzegorz              54.47  1.16/2    5.19/3   14.33/11  17.17/9   26.31/12  31.13/11  39.49/11  42.28/11  45.06/11  46.53/11  48.07/10  51.20/10  53.21/10  54.47/10 
    BKS Wataha Warszawa                   1.16/2    4.03/6    9.14/11   2.44/7    9.14/13   4.42/9    8.36/9    2.39/11   2.38/14   1.47/8    1.14/6    3.13/9    2.01/10   1.26/3  
 11 Parfianowicz Joanna            57.50  1.49/12   7.05/10  14.18/10  18.01/10  23.02/10  28.12/10  39.39/10  42.14/10  44.13/10  46.11/10  48.31/11  52.24/11  55.15/11  57.50/11 
    34                                    1.49/12   5.16/10   7.13/8    3.43/11   5.01/9    5.10/11  11.27/12   2.35/10   1.59/10   1.58/10   2.20/14   3.53/11   2.51/12   2.35/12 
 12 Daniluk Karina                 59.29  1.42/10   6.13/8   14.15/9   18.31/11  23.38/11  31.41/12  41.10/12  44.26/12  46.16/12  48.30/12  50.07/12  54.08/12  56.45/12  59.29/12 
    32                                    1.42/10   4.31/8    8.02/10   4.16/12   5.07/10   8.03/13   9.29/11   3.16/13   1.50/9    2.14/11   1.37/9    4.01/12   2.37/11   2.44/14 
 13 Wasiewicz Marzena              74.46  2.02/13   8.49/13  20.14/13  25.58/13  33.26/13  40.49/13  52.45/13  55.41/13  58.59/13  61.39/13  63.51/13  68.53/13  72.08/13  74.46/13 
    Team 360                              2.02/13   6.47/13  11.25/15   5.44/13   7.28/12   7.23/12  11.56/13   2.56/12   3.18/15   2.40/14   2.12/13   5.02/15   3.15/15   2.38/13 
 14 Bargiel Beata                  88.21  2.33/15  18.07/16  27.32/15  33.48/15  44.03/15  52.25/14  66.10/15  69.52/14  72.16/14  75.03/15  77.05/14  82.02/14  85.05/14  88.21/14 
    OK! Sport Warszawa                    2.33/15  15.34/16   9.25/12   6.16/15  10.15/16   8.22/14  13.45/15   3.42/14   2.24/12   2.47/15   2.02/11   4.57/13   3.03/13   3.16/15 
 15 Tomankiewicz Alicja            88.23  2.27/14  17.45/15  27.43/16  33.47/14  43.45/14  52.29/15  66.09/14  69.55/15  72.20/15  74.58/14  77.05/14  82.02/14  85.05/14  88.23/15 
    OK! Sport Warszawa                    2.27/14  15.18/15   9.58/13   6.04/14   9.58/14   8.44/15  13.40/14   3.46/15   2.25/13   2.38/13   2.07/12   4.57/13   3.03/13   3.18/16 
 16 Olbrycht Anna                 132.00  3.25/16  13.04/14  26.44/14  34.00/16  44.11/16  55.50/16  73.01/16  77.47/16  82.09/16  85.50/16 101.34/16 108.17/16 131.54/16 132.00/16 
    OLBnO                                 3.25/16   9.39/14  13.40/16   7.16/16  10.11/15  11.39/16  17.11/16   4.46/16   4.22/16   3.41/16  15.44/16   6.43/16  23.37/16   0.06/1* 
    Gasienica-Samek Zofia      NKL-bPK    1.36/     8.22/    23.25/    28.48/    39.45/    46.48/         /         /         /         /         /    56.31/    58.54/    61.22/   
    UNTS Warszawa                         1.36/     6.46/    15.03/     5.23/    10.57/     7.03/         /         /         /         /         /         /     2.23/     2.28/   
    Pryjma Katarzyna           NKL-bPK    2.48/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    46.50/    48.44/         /   
    funexsports                           2.48/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.54/         /   
    Janowski Piotr             NKL-bPK    1.32/     6.39/    14.57/    18.31/    24.40/    31.08/         /         /         /         /         /         /    42.03/    45.02/   
    30                                    1.32/     5.07/     8.18/     3.34/     6.09/     6.28/         /         /         /         /         /         /         /     2.59/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN2       6.5km    0m 17k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-123     2-125     3-122     4-108     5-118     6-103     7-120     8-111     9-116    10-105    11-126    12-127    13-124    14-110    15-117    16-113    17-101   
  1 Parfianowicz Piotr             35.16  1.03/1*   3.06/1*   7.25/1*   9.08/1*  12.25/2   14.44/1*  16.21/1*  18.28/1*  19.34/1*  25.38/1*  25.59/1*  27.49/1*  28.46/1*  29.39/1*  31.18/1*  33.08/1*  34.07/1*  35.16/1* 
    39                                    1.03/1*   2.03/1*   4.19/1*   1.43/1*   3.17/7    2.19/1*   1.37/1*   2.07/1*   1.06/1*   6.04/1*   0.21/1*   1.50/1*   0.57/1*   0.53/1*   1.39/1*   1.50/1*   0.59/2    1.09/1* 
  2 Krasuski Marcin                38.44  1.07/2    3.51/2    8.11/2   10.10/2   12.13/1*  14.52/2   16.45/2   19.26/2   20.33/2   27.43/2   28.05/2   30.11/2   31.15/2   32.16/2   34.13/2   36.12/2   37.22/2   38.44/2  
    Team 360                              1.07/2    2.44/2    4.20/2    1.59/2    2.03/1*   2.39/2    1.53/2    2.41/3    1.07/2    7.10/2    0.22/2    2.06/2    1.04/2    1.01/2    1.57/2    1.59/2    1.10/3    1.22/5  
  3 Pryjma Tomasz                  49.18  1.36/6    4.44/5   11.02/4   13.48/4   16.22/4   19.34/3   21.46/3   25.09/3   26.37/3   34.15/3   36.18/3   38.41/3   40.12/3   41.26/3   43.41/3   46.28/3   47.59/3   49.18/3  
    UNTS Warszawa                         1.36/6    3.08/5    6.18/5    2.46/7    2.34/4    3.12/4    2.12/3    3.23/4    1.28/4    7.38/4    2.03/10   2.23/4    1.31/6    1.14/3    2.15/5    2.47/6    1.31/6    1.19/3  
  4 Rutka Jan                      53.47  1.13/3    5.57/7   14.28/8   16.51/8   19.11/7   22.06/7   24.51/7   27.29/5   29.04/5   40.45/6   41.49/6   43.58/5   45.13/5   46.33/5   48.34/4   51.07/5   52.19/4   53.47/4  
    UNTS Warszawa                         1.13/3    4.44/9    8.31/9    2.23/3    2.20/2    2.55/3    2.45/6    2.38/2    1.35/5   11.41/9    1.04/8    2.09/3    1.15/3    1.20/4    2.01/3    2.33/5    1.12/4    1.28/6  
  5 Michalak Tomasz                53.53  1.35/5    4.19/3   12.25/6   14.52/5   18.11/6   21.52/6   24.33/6   28.34/7   30.22/7   40.07/4   40.43/4   43.39/4   44.58/4   46.20/4   48.45/5   51.02/4   52.37/5   53.53/5  
    KS Spójnia Warszawa                   1.35/5    2.44/2    8.06/8    2.27/5    3.19/8    3.41/6    2.41/5    4.01/8    1.48/8    9.45/5    0.36/5    2.56/6    1.19/4    1.22/5    2.25/6    2.17/4    1.35/7    1.16/2  
  6 Bednarski Jan                  55.46  3.07/9    8.59/9   15.35/9   17.59/9   20.29/9   25.26/9   27.49/8   31.47/8   32.57/8   40.16/5   42.02/8   44.47/6   46.14/6   48.42/7   50.53/6   53.01/6   54.26/6   55.46/6  
    Warszawskie Dromadery                 3.07/9    5.52/10   6.36/6    2.24/4    2.30/3    4.57/9    2.23/4    3.58/7    1.10/3    7.19/3    1.46/9    2.45/5    1.27/5    2.28/10   2.11/4    2.08/3    1.25/5    1.20/4  
  7 Gasienica-Samek Andrzej        57.29  1.46/7    5.36/6   11.52/5   14.52/5   17.59/5   21.27/5   24.31/5   28.07/6   29.51/6   40.58/7   41.29/5   44.58/7   46.40/7   48.15/6   51.05/7   54.05/7   55.58/7   57.29/7  
    UNTS Warszawa                         1.46/7    3.50/6    6.16/4    3.00/9    3.07/6    3.28/5    3.04/7    3.36/5    1.44/6   11.07/6    0.31/3    3.29/7    1.42/8    1.35/6    2.50/7    3.00/7    1.53/8    1.31/7  
  8 Wasiewicz Piotr                59.31  1.31/4    4.32/4   10.23/3   13.05/3   16.07/3   20.12/4   23.26/4   27.12/4   28.58/4   41.21/8   41.53/7   45.22/8   47.02/8   48.59/8   51.54/8   55.04/8   57.31/8   59.31/8  
    Team 360                              1.31/4    3.01/4    5.51/3    2.42/6    3.02/5    4.05/7    3.14/9    3.46/6    1.46/7   12.23/10   0.32/4    3.29/7    1.40/7    1.57/8    2.55/8    3.10/8    2.27/10   2.00/9  
  9 Olbrycht Janusz                68.32  2.01/8    6.43/8   13.55/7   16.48/7   20.22/8   25.08/8   28.20/9   37.04/9   39.06/9   50.28/9   51.05/9   54.47/9   56.34/9   58.14/9   61.19/9   64.55/9   66.51/9   68.32/9  
    OLBnO                                 2.01/8    4.42/8    7.12/7    2.53/8    3.34/9    4.46/8    3.12/8    8.44/10   2.02/9   11.22/8    0.37/6    3.42/9    1.47/9    1.40/7    3.05/9    3.36/9    1.56/9    1.41/8  
 10 Popowski Jaroslaw              82.08  5.53/10  10.24/10  18.55/10  22.02/10  25.44/10  38.20/10  41.53/10  47.27/10  49.29/10  60.41/10  61.25/10  65.49/10  67.45/10  69.56/10  74.34/10  78.45/10  79.35/10  82.08/10 
    UNTS Warszawa                         5.53/10   4.31/7    8.31/9    3.07/10   3.42/10  12.36/10   3.33/10   5.34/9    2.02/9   11.12/7    0.44/7    4.24/10   1.56/10   2.11/9    4.38/10   4.11/10   0.50/1*   2.33/10 
    Blachut Igor               NKL-bPK    1.24/     6.06/    11.23/    13.51/    18.43/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    32.40/    34.19/   
    Team 360                              1.24/     4.42/     5.17/     2.28/     4.52/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.39/   
    Mossakowski Przemek        NKL-bPK    1.37/     4.59/    11.44/    13.58/    16.30/    19.36/    22.01/    26.16/         /    36.08/    36.37/    39.34/    40.52/    42.49/    45.04/    47.39/    49.05/    50.37/   
    samodzielny                           1.37/     3.22/     6.45/     2.14/     2.32/     3.06/     2.25/     4.15/         /         /     0.29/     2.57/     1.18/     1.57/     2.15/     2.35/     1.26/     1.32/   
    Nitsch Joanna              NKL            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UNTS Warszawa                             /         /     7.46/     3.53/     5.48/     7.13/         /         /         /         /         /     7.04/         /         /     7.03/     4.24/     0.43/     2.27/