Końcowe wyniki zawodów                                         2017-05-06 16:32:58
                        Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła
===UNTS=============================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10        2.2km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Zych Igor                UNTS Warszawa        5             24.25  +      0.00
  2.Kazmierczak Feliks       UNTS Warszawa        5             25.33  +      1.08
  3.Wierzbicki Grzes         UNTS Warszawa        5             26.21  +      1.56
  4.Hajkowicz Olaf           UNTS Warszawa        5             27.03  +      2.38
  5.Sobczyk Jakub            UNTS Warszawa        5             27.06  +      2.41
  6.Sobczyk Jeremi           UNTS Warszawa        5             27.07  +      2.42
  7.Michalski Mikolaj        UNTS Warszawa        5             27.57  +      3.32
  8.Szerling Lena            UNTS Warszawa        5             28.17  +      3.52
  9.Orlowski  Julian         UNTS Warszawa        5             31.08  +      6.43
 10.Orlowski  Piotr          UNTS Warszawa        5             31.11  +      6.46
 11.Orlowska Ewa             UNTS Warszawa        5             31.14  +      6.49
 12.Drosik  Marcel           UNTS Warszawa        5             33.03  +      8.38
 13.Ptak Szymon              UNTS Warszawa        5             34.42  +     10.17
 14.Domzalski Michal         Indywidualnie        3             36.08  +     11.43
 15.Krzosek Bruno            UNTS Warszawa        5             40.23  +     15.58
 16.Wójtowicz  Hanna         UNTS Warszawa        5             40.39  +     16.14
 17.Switala  Michal          UNTS Warszawa        5             43.45  +     19.20
 18.Tandejko Radek           13                   13            44.03  +     19.38
 19.Domzalska Janka          Indywidualnie        3             48.06  +     23.41
 20.Lenczowski Krzysztof     Indywidualnie        3             60.32  +     36.07
    Gajda Ignacy             UNTS Warszawa        5         NKl               
    Krzosek Klementyna       UNTS Warszawa        5         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: KM12        2.7km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gasienica-Samek Anna     UNTS Warszawa        5             24.10  +      0.00
  2.Gasienica-Samek Adam     UNTS Warszawa        5             24.12  +      0.02
  3.Wieczorek Hubert         18                   18            34.34  +     10.24
  4.Swobodzinska Aniela      UNTS Warszawa        5             35.38  +     11.28
  5.Mrugacz Szymon           UNTS Warszawa        5             39.03  +     14.53
  6.Drosik Oskar             UNTS Warszawa        5             39.04  +     14.54
  7.Gajda Tymon              UNTS Warszawa        5             39.06  +     14.56
  8.Dzwonkowska Paulina      UKS OSiR Góra Kalwar 7             40.28  +     16.18
  9.Lewandowski Jakub        UNTS Warszawa        5             41.44  +     17.34
 10.Urbankiewicz Kacper      UNTS Warszawa        5             42.32  +     18.22
 11.Hajkowicz Filip          UNTS Warszawa        5             45.34  +     21.24
 12.Siwiorek Mikolaj         UNTS Warszawa        5             51.13  +     27.03
 13.Wojda Michal             UNTS Warszawa        5             51.35  +     27.25
 14.Bialon Maria             UNTS Warszawa        5             62.39  +     38.29
 15.Krolska Dominika         UNTS Warszawa        5             62.41  +     38.31
 16.Dopierala Dominika       UNTS Warszawa        5             97.07  +     72.57
    Zych Wiktor              UNTS Warszawa        5         NKl               
    Malak Maria              UNTS Warszawa        5         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: KM14        3.7km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wójtowicz Krzysztof      UNTS Warszawa        5             37.03  +      0.00
  2.Chojka Krzysztof         UNTS Warszawa        5             49.33  +     12.30
  3.Wierzbicki Witold        UNTS Warszawa        5             49.39  +     12.36
  4.Marte Igor               UNTS Warszawa        5             49.57  +     12.54
  5.Tywonek Julia            UKS OSiR Góra Kalwar 7             57.47  +     20.44
  6.Switala, Hajkowicz, Gajda22                   22            59.46  +     22.43
  7.Tywonek Jan              UKS OSiR Góra Kalwar 7             61.36  +     24.33
  8.Powichrowska Ilona       UKS OSiR Góra Kalwar 7             63.24  +     26.21
  9.Sobiepanek Zuzanna       UKS OSiR Góra Kalwar 7             63.40  +     26.37
 10.Sobiepanek Maksymilian   UKS OSiR Góra Kalwar 7             64.12  +     27.09
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN1       5.0km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Machowski Wladyslaw      UKS OSiR Góra Kalwar 7             42.23  +      0.00
  2.Myszkowski Maciej        UKS OSiR Góra Kalwar 7             49.43  +      7.20
  3.Fialkowska Klaudia       UKS OSiR Góra Kalwar 7             49.44  +      7.21
  4.Jarzyna Jacek            OrienteeringTeam JS1 10            58.02  +     15.39
  5.Majowski Jan             UKS OSiR Góra Kalwar 7             62.32  +     20.09
  6.Polak Marcin             OrienteeringTeam JS1 10            73.46  +     31.23
  7.Marszalik Janusz         OrienteeringTeam JS1 10            83.51  +     41.28
  8.Graczyk Sylwia           1                    1             96.39  +     54.16
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN2       6.7km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mossakowski Wojciech     UNTS Warszawa        5             42.54  +      0.00
  2.Sokalski Dariusz         KU AZS WAT Warszawa  6             43.57  +      1.03
  3.Marte Michal             KU AZS WAT Warszawa  6             45.15  +      2.21
  4.Gladecki Dawid           UKS OSiR Góra Kalwar 7             48.18  +      5.24
  5.Pryjma Tomasz            UNTS Warszawa        5             51.07  +      8.13
  6.Staszak Artur            UNTS Warszawa        5             51.24  +      8.30
  7.Gasienica- Samek Andrzej UNTS Warszawa        5             55.17  +     12.23
  8.Wolek Ewa                UNTS Warszawa        5             56.51  +     13.57
  9.Urbanowicz Kinga         UKS OSiR Góra Kalwar 7             59.07  +     16.13
 10.Staszak Anna             UNTS Warszawa        5             72.58  +     30.04
 11.Nitsch Joanna            UNTS Warszawa        5             73.16  +     30.22