Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        2017-05-06 16:33:59
                                                                                   Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła
===UNTS====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10        2.2km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-104     4-107     5-103     6-108     7-109   
  1 Zych Igor                      24.25  2.38/17   4.21/11  10.18/8   13.24/4   16.44/2   19.00/4   23.05/1*  24.25/1* 
    UNTS Warszawa                         2.38/17   1.43/4    5.57/4    3.06/1*   3.20/6    2.16/9    4.05/3    1.20/5  
  2 Kazmierczak Feliks             25.33  2.12/16   3.58/10  10.00/7   13.08/3   16.08/1*  19.12/5   23.41/2   25.33/2  
    UNTS Warszawa                         2.12/16   1.46/6    6.02/6    3.08/2    3.00/4    3.04/15   4.29/8    1.52/12 
  3 Wierzbicki Grzes               26.21  1.14/4    3.12/5    9.32/2   14.10/8   17.36/6   19.47/6   23.59/3   26.21/3  
    UNTS Warszawa                         1.14/4    1.58/7    6.20/9    4.38/12   3.26/7    2.11/8    4.12/7    2.22/16 
  4 Hajkowicz Olaf                 27.03  1.22/6    2.56/2    9.39/6   13.28/6   17.07/4   18.54/2   25.46/6   27.03/4  
    UNTS Warszawa                         1.22/6    1.34/2    6.43/12   3.49/6    3.39/10   1.47/4    6.52/13   1.17/4  
  5 Sobczyk Jakub                  27.06  1.24/8    2.58/3    9.37/4   13.31/7   17.08/5   18.57/3   25.43/5   27.06/5  
    UNTS Warszawa                         1.24/8    1.34/2    6.39/11   3.54/8    3.37/8    1.49/6    6.46/11   1.23/7  
  6 Sobczyk Jeremi                 27.07  1.23/7    2.54/1*   9.37/4   13.26/5   17.03/3   18.51/1*  25.42/4   27.07/6  
    UNTS Warszawa                         1.23/7    1.31/1*   6.43/12   3.49/6    3.37/8    1.48/5    6.51/12   1.25/8  
  7 Michalski Mikolaj              27.57  1.31/10   3.15/7   12.42/14  18.05/14  20.47/11  22.32/11  26.43/9   27.57/7  
    UNTS Warszawa                         1.31/10   1.44/5    9.27/17   5.23/14   2.42/3    1.45/2    4.11/6    1.14/2  
  8 Szerling Lena                  28.17  1.20/5    3.51/9   10.44/12  14.18/9   18.21/7   21.28/7   26.29/7   28.17/8  
    UNTS Warszawa                         1.20/5    2.31/11   6.53/14   3.34/5    4.03/12   3.07/16   5.01/10   1.48/11 
  9 Orlowski  Julian               31.08  1.33/12   4.27/14  10.19/9   14.38/12  18.41/8   21.33/8   29.11/11  31.08/9  
    UNTS Warszawa                         1.33/12   2.54/14   5.52/2    4.19/11   4.03/12   2.52/13   7.38/16   1.57/13 
 10 Orlowski  Piotr                31.11  1.33/12   4.21/11  10.20/10  14.28/10  18.45/9   21.40/10  29.06/10  31.11/10 
    UNTS Warszawa                         1.33/12   2.48/12   5.59/5    4.08/10   4.17/15   2.55/14   7.26/15   2.05/15 
 11 Orlowska Ewa                   31.14  1.35/14   4.23/13  10.25/11  14.32/11  18.48/10  21.39/9   26.38/8   31.14/11 
    UNTS Warszawa                         1.35/14   2.48/12   6.02/6    4.07/9    4.16/14   2.51/12   4.59/9    4.36/20 
 12 Drosik  Marcel                 33.03  1.08/2    3.10/4   17.51/18  23.16/16  25.57/13  27.42/13  31.51/12  33.03/12 
    UNTS Warszawa                         1.08/2    2.02/8   14.41/19   5.25/15   2.41/2    1.45/2    4.09/5    1.12/1* 
 13 Ptak Szymon                    34.42  1.11/3   10.39/20  19.27/19  25.05/18  27.38/15  29.31/14  33.28/13  34.42/13 
    UNTS Warszawa                         1.11/3    9.28/20   8.48/16   5.38/17   2.33/1*   1.53/7    3.57/1*   1.14/2  
 14 Domzalski Michal               36.08  3.36/20   6.55/17  12.17/13  17.11/13  21.45/12  26.17/12  34.05/14  36.08/14 
    Indywidualnie                         3.36/20   3.19/17   5.22/1*   4.54/13   4.34/16   4.32/19   7.48/18   2.03/14 
 15 Krzosek Bruno                  40.23  1.32/11   8.43/19  15.14/16  26.16/19  29.25/16  31.09/16  38.47/16  40.23/15 
    UNTS Warszawa                         1.32/11   7.11/19   6.31/10  11.02/20   3.09/5    1.44/1*   7.38/16   1.36/10 
 16 Wójtowicz  Hanna               40.39  1.56/15   4.52/15  17.20/17  22.48/15  26.45/14  30.00/15  37.21/15  40.39/16 
    UNTS Warszawa                         1.56/15   2.56/15  12.28/18   5.28/16   3.57/11   3.15/17   7.21/14   3.18/18 
 17 Switala  Michal                43.45  1.07/1*   3.13/6    9.18/1*  12.35/1*  35.57/18  38.19/18  42.24/17  43.45/17 
    UNTS Warszawa                         1.07/1*   2.06/9    6.05/8    3.17/3   23.22/20   2.22/11   4.05/3    1.21/6  
 18 Tandejko Radek                 44.03  1.29/9    3.39/8    9.33/3   12.58/2   36.15/19  38.34/19  42.38/18  44.03/18 
    13                                    1.29/9    2.10/10   5.54/3    3.25/4   23.17/19   2.19/10   4.04/2    1.25/8  
 19 Domzalska Janka                48.06  3.11/18   7.02/18  15.03/15  23.39/17  31.00/17  34.47/17  43.39/19  48.06/19 
    Indywidualnie                         3.11/18   3.51/18   8.01/15   8.36/19   7.21/17   3.47/18   8.52/19   4.27/19 
 20 Lenczowski Krzysztof           60.32  3.34/19   6.44/16  24.16/20  31.08/20  42.19/20  46.59/20  57.36/20  60.32/20 
    Indywidualnie                         3.34/19   3.10/16  17.32/20   6.52/18  11.11/18   4.40/20  10.37/20   2.56/17 
    Gajda Ignacy               NKl        1.14/    10.43/    19.30/    26.09/    29.58/         /         /    68.36/   
    UNTS Warszawa                         1.14/     9.29/     8.47/     6.39/     3.49/         /         /         /   
    Krzosek Klementyna         NKl        1.23/    10.16/    45.05/    48.58/    52.28/         /         /    84.49/   
    UNTS Warszawa                         1.23/     8.53/    34.49/     3.53/     3.30/         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM12        2.7km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-110     3-111     4-104     5-107     6-103     7-112     8-113     9-114    10-108    11-109   
  1 Gasienica-Samek Anna           24.10  2.00/2    4.19/3    5.57/2    7.19/2    9.59/2   11.57/2   14.21/2   15.14/2   16.53/2   18.45/2   22.56/1*  24.10/1* 
    UNTS Warszawa                         2.00/2    2.19/2    1.38/2    1.22/1*   2.40/1*   1.58/1*   2.24/1*   0.53/6    1.39/1*   1.52/1*   4.11/6    1.14/7  
  2 Gasienica-Samek Adam           24.121436.31/16   0.38/1*   2.27/1*   4.02/1*   6.48/1*   9.30/1*  12.26/1*  13.26/1*  15.45/1*  17.39/1*  23.02/2   24.12/2  
    UNTS Warszawa                       1436.31/16       /     1.49/6    1.35/5    2.46/3    2.42/4    2.56/2    1.00/9    2.19/4    1.54/2    5.23/7    1.10/6  
  3 Wieczorek Hubert               34.34  1.55/1*   3.42/2    6.18/3   11.47/7   16.08/7   19.14/7   22.18/4   23.03/4   27.06/4   29.47/4   33.26/3   34.34/3  
    18                                    1.55/1*   1.47/1*   2.36/8    5.29/14   4.21/10   3.06/11   3.04/4    0.45/2    4.03/6    2.41/7    3.39/1*   1.08/5  
  4 Swobodzinska Aniela            35.38  3.03/5    5.24/4    7.10/4    8.42/3   12.35/3   15.37/3   19.26/3   20.24/3   25.23/3   28.24/3   34.32/4   35.38/4  
    UNTS Warszawa                         3.03/5    2.21/3    1.46/5    1.32/3    3.53/6    3.02/10   3.49/10   0.58/8    4.59/15   3.01/13   6.08/12   1.06/3  
  5 Mrugacz Szymon                 39.03  4.08/10   8.04/12  10.50/8   16.20/10  20.51/10  23.48/10  26.53/8   27.40/8   31.48/8   34.18/8   38.06/7   39.03/5  
    UNTS Warszawa                         4.08/10   3.56/10   2.46/9    5.30/16   4.31/11   2.57/7    3.05/6    0.47/4    4.08/8    2.30/5    3.48/3    0.57/1* 
  6 Drosik Oskar                   39.04  4.02/9    7.53/10  10.50/8   16.13/9   20.45/9   23.46/9   26.45/7   27.33/7   31.42/7   34.11/6   37.57/5   39.04/6  
    UNTS Warszawa                         4.02/9    3.51/8    2.57/13   5.23/13   4.32/12   3.01/8    2.59/3    0.48/5    4.09/9    2.29/4    3.46/2    1.07/4  
  7 Gajda Tymon                    39.06  4.10/11   8.01/11  10.53/10  16.22/11  20.54/11  23.55/11  26.59/9   27.45/9   31.51/9   34.14/7   38.04/6   39.06/7  
    UNTS Warszawa                         4.10/11   3.51/8    2.52/11   5.29/14   4.32/12   3.01/8    3.04/4    0.46/3    4.06/7    2.23/3    3.50/4    1.02/2  
  8 Dzwonkowska Paulina            40.28  2.19/3    7.10/8    8.45/7   11.40/6   15.03/6   17.49/5   23.33/5   24.13/5   29.28/5   32.25/5   38.45/8   40.28/8  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                2.19/3    4.51/11   1.35/1*   2.55/10   3.23/5    2.46/5    5.44/13   0.40/1*   5.15/16   2.57/11   6.20/13   1.43/10 
  9 Lewandowski Jakub              41.44  2.23/4   11.55/13  14.14/11  15.38/8   19.45/8   23.06/8   26.22/6   27.16/6   30.10/6   34.25/9   40.26/9   41.44/9  
    UNTS Warszawa                         2.23/4    9.32/12   2.19/7    1.24/2    4.07/7    3.21/12   3.16/7    0.54/7    2.54/5    4.15/16   6.01/11   1.18/9  
 10 Urbankiewicz Kacper            42.32  3.37/6    6.19/5    7.57/5   10.52/4   13.35/4   16.22/4   28.51/10  30.11/10  34.39/10  37.13/10  41.17/10  42.32/10 
    UNTS Warszawa                         3.37/6    2.42/4    1.38/2    2.55/10   2.43/2    2.47/6   12.29/15   1.20/15   4.28/13   2.34/6    4.04/5    1.15/8  
 11 Hajkowicz Filip                45.34  3.38/7    6.21/6    7.59/6   10.55/5   14.12/5   18.01/6   29.02/11  30.28/11  34.56/11  37.38/11  43.19/11  45.34/11 
    UNTS Warszawa                         3.38/7    2.43/5    1.38/2    2.56/12   3.17/4    3.49/13  11.01/14   1.26/16   4.28/13   2.42/8    5.41/10   2.15/13 
 12 Siwiorek Mikolaj               51.13  3.48/8    6.57/7   20.29/12  22.05/12  26.23/12  28.57/12  32.32/12  33.39/12  38.04/12  40.52/12  49.08/12  51.13/12 
    UNTS Warszawa                         3.48/8    3.09/6   13.32/15   1.36/6    4.18/8    2.34/2    3.35/8    1.07/12   4.25/11   2.48/10   8.16/14   2.05/12 
 13 Wojda Michal                   51.35  4.10/11   7.22/9   20.56/13  22.29/13  26.47/13  29.22/13  32.58/13  34.05/13  38.28/13  41.13/13  49.33/13  51.35/13 
    UNTS Warszawa                         4.10/11   3.12/7   13.34/16   1.33/4    4.18/8    2.35/3    3.36/9    1.07/12   4.23/10   2.45/9    8.20/15   2.02/11 
 14 Bialon Maria                   62.39  5.15/13  23.44/15  26.34/14  29.08/14  37.57/15  43.53/14  48.02/15  49.03/15  51.04/14  54.09/14  59.41/14  62.39/14 
    UNTS Warszawa                         5.15/13  18.29/14   2.50/10   2.34/8    8.49/16   5.56/14   4.09/12   1.01/10   2.01/2    3.05/14   5.32/8    2.58/16 
 15 Krolska Dominika               62.41  5.17/14  23.43/14  26.38/15  29.20/15  37.54/14  43.55/15  48.00/14  49.02/14  51.04/14  54.11/15  59.44/15  62.41/15 
    UNTS Warszawa                         5.17/14  18.26/13   2.55/12   2.42/9    8.34/15   6.01/15   4.05/11   1.02/11   2.02/3    3.07/15   5.33/9    2.57/15 
 16 Dopierala Dominika             97.07 10.21/15  36.44/16  39.41/16  42.14/16  48.08/16  56.08/16  71.28/16  72.35/16  77.01/16  79.59/16  94.31/16  97.07/16 
    UNTS Warszawa                        10.21/15  26.23/15   2.57/13   2.33/7    5.54/14   8.00/16  15.20/16   1.07/12   4.26/12   2.58/12  14.32/16   2.36/14 
    Zych Wiktor                NKl        5.44/         /    17.47/    22.14/    25.47/    28.24/    31.50/    33.39/    40.45/    42.25/    52.31/    54.07/   
    UNTS Warszawa                         5.44/         /         /     4.27/     3.33/     2.37/     3.26/     1.49/     7.06/     1.40/    10.06/     1.36/   
    Malak Maria                NKl            /    27.20/    30.00/    33.10/         /         /         /         /    48.55/   110.12/         /   119.09/   
    UNTS Warszawa                             /         /     2.40/     3.10/         /         /         /         /         /    61.17/         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM14        3.7km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-111     3-104     4-125     5-114     6-116     7-117     8-118     9-113    10-112    11-108    12-109   
  1 Wójtowicz Krzysztof            37.03  3.25/1*   4.34/1*   5.48/1*   8.54/1*  12.09/1*  15.33/1*  18.30/1*  22.57/1*  28.45/1*  30.23/1*  33.14/1*  35.57/1*  37.03/1* 
    UNTS Warszawa                         3.25/1*   1.09/1*   1.14/1*   3.06/1*   3.15/1*   3.24/1*   2.57/1*   4.27/4    5.48/1*   1.38/3    2.51/2    2.43/1*   1.06/1* 
  2 Chojka Krzysztof               49.33  4.23/2    6.47/2    9.18/3   13.21/2   17.15/2   21.51/2   26.43/2   30.15/2   37.17/2   40.03/2   43.51/2   48.08/2   49.33/2  
    UNTS Warszawa                         4.23/2    2.24/7    2.31/7    4.03/2    3.54/3    4.36/3    4.52/3    3.32/2    7.02/6    2.46/8    3.48/4    4.17/3    1.25/3  
  3 Wierzbicki Witold              49.39  4.35/3    6.59/3    9.35/6   13.42/3   17.28/3   22.14/3   27.03/3   30.27/3   37.29/3   40.14/3   43.57/3   48.24/3   49.39/3  
    UNTS Warszawa                         4.35/3    2.24/7    2.36/8    4.07/3    3.46/2    4.46/4    4.49/2    3.24/1*   7.02/6    2.45/7    3.43/3    4.27/4    1.15/2  
  4 Marte Igor                     49.57      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    49.57/4  
    UNTS Warszawa                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  5 Tywonek Julia                  57.47  5.49/4    7.39/6    9.10/2   19.14/4   24.20/4   28.38/4   33.30/4   38.29/4   45.45/4   47.03/4   50.56/4   55.01/4   57.47/5  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                5.49/4    1.50/6    1.31/2   10.04/5    5.06/6    4.18/2    4.52/3    4.59/8    7.16/8    1.18/1*   3.53/5    4.05/2    2.46/7  
  6 Switala, Hajkowicz, Gajda      59.46 12.41/9   15.39/9   21.37/9   28.24/9   33.31/9   38.54/9        /         /         /         /    51.03/5   56.50/5   59.46/6  
    22                                   12.41/9    2.58/9    5.58/9    6.47/4    5.07/7    5.23/5        /         /         /         /         /     5.47/6    2.56/8  
  7 Tywonek Jan                    61.36  8.06/8    9.54/8   11.28/8   23.03/8   28.16/8   33.46/8   38.45/8   42.45/8   49.44/8   51.16/8   54.04/8   59.10/6   61.36/7  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                8.06/8    1.48/5    1.34/3   11.35/9    5.13/9    5.30/7    4.59/6    4.00/3    6.59/5    1.32/2    2.48/1*   5.06/5    2.26/5  
  8 Powichrowska Ilona             63.24  5.58/6    7.32/4    9.24/4   20.55/5   26.00/5   31.37/5   36.40/6   41.14/5   47.42/5   49.27/5   53.52/6   60.51/8   63.24/8  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                5.58/6    1.34/2    1.52/5   11.31/6    5.05/5    5.37/8    5.03/8    4.34/5    6.28/3    1.45/5    4.25/8    6.59/9    2.33/6  
  9 Sobiepanek Zuzanna             63.40  7.08/7    8.52/7   10.39/7   22.12/7   27.14/7   32.52/7   37.54/7   42.30/7   48.57/7   50.42/7   55.04/9   61.53/9   63.40/9  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                7.08/7    1.44/3    1.47/4   11.33/7    5.02/4    5.38/9    5.02/7    4.36/6    6.27/2    1.45/5    4.22/7    6.49/7    1.47/4  
 10 Sobiepanek Maksymilian         64.12  5.52/5    7.36/5    9.29/5   21.02/6   26.12/6   31.40/6   36.35/5   41.18/6   47.47/6   49.31/6   53.52/6   60.47/7   64.12/10 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                5.52/5    1.44/3    1.53/6   11.33/7    5.10/8    5.28/6    4.55/5    4.43/7    6.29/4    1.44/4    4.21/6    6.55/8    3.25/9  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN1       5.0km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-110     3-111     4-124     5-115     6-123     7-122     8-106     9-116    10-117    11-118    12-105    13-113    14-112    15-114    16-108   
                                      17-109   
  1 Machowski Wladyslaw            42.23  1.51/3    3.29/3    4.50/3   11.23/1*  15.14/1*  16.45/1*  17.19/1*  21.24/1*  24.03/1*  26.32/1*  28.05/1*  31.12/1*  33.52/1*  34.49/1*  36.18/1*  38.02/1* 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                1.51/3    1.38/4    1.21/4    6.33/2    3.51/1*   1.31/1*   0.34/1*   4.05/2    2.39/1*   2.29/1*   1.33/1*   3.07/5    2.40/1*   0.57/2    1.29/1*   1.44/2  
                                         41.06/1*  42.23/1* 
                                          3.04/2    1.17/3  
  2 Myszkowski Maciej              49.43  1.47/1*   3.11/1*   4.32/1*  11.27/2   15.49/2   18.10/2   18.53/2   24.06/2   27.19/3   30.11/2   32.07/3   34.35/2   37.37/2   38.45/3   40.39/2   43.00/2  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                1.47/1*   1.24/1*   1.21/4    6.55/4    4.22/3    2.21/5    0.43/5    5.13/6    3.13/4    2.52/3    1.56/3    2.28/2    3.02/2    1.08/4    1.54/2    2.21/3  
                                         48.30/3   49.43/2  
                                          5.30/7    1.13/1* 
  3 Fialkowska Klaudia             49.44  1.49/2    3.17/2    4.33/2   11.27/2   15.50/3   18.12/3   18.53/2   24.08/3   27.13/2   30.11/2   32.01/2   34.35/2   37.37/2   38.44/2   40.39/2   43.00/2  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                1.49/2    1.28/2    1.16/3    6.54/3    4.23/4    2.22/6    0.41/3    5.15/7    3.05/3    2.58/4    1.50/2    2.34/3    3.02/2    1.07/3    1.55/3    2.21/3  
                                         48.25/2   49.44/3  
                                          5.25/6    1.19/5  
  4 Jarzyna Jacek                  58.02  1.52/4    4.27/5    7.02/5   15.58/5   22.58/6   24.43/5   25.29/5   29.36/4   34.12/5   37.38/5   40.02/5   42.29/4   47.51/5   49.08/5   51.33/4   53.15/4  
    OrienteeringTeam JS1313               1.52/4    2.35/7    2.35/8    8.56/6    7.00/6    1.45/3    0.46/6    4.07/3    4.36/6    3.26/5    2.24/4    2.27/1*   5.22/6    1.17/5    2.25/4    1.42/1* 
                                         56.38/4   58.02/4  
                                          3.23/3    1.24/7  
  5 Majowski Jan                   62.32  2.07/5    4.02/4    5.15/4   14.32/4   22.44/5   24.20/4   24.57/4   29.47/5   32.50/4   36.20/4   39.23/4   43.07/5   47.11/4   48.58/4   51.52/5   54.33/5  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                2.07/5    1.55/5    1.13/2    9.17/7    8.12/8    1.36/2    0.37/2    4.50/5    3.03/2    3.30/6    3.03/6    3.44/7    4.04/5    1.47/6    2.54/5    2.41/5  
                                         60.06/5   62.32/5  
                                          5.33/8    2.26/8  
  6 Polak Marcin                   73.46  4.09/7   11.39/8   12.36/8   17.48/6   22.04/4   32.19/7   33.07/7   36.20/7   39.37/6   42.25/6   45.20/6   53.07/6   56.31/6   63.17/6   66.22/6   69.34/6  
    OrienteeringTeam JS1313               4.09/7    7.30/8    0.57/1*   5.12/1*   4.16/2   10.15/8    0.48/7    3.13/1*   3.17/5    2.48/2    2.55/5    7.47/8    3.24/4    6.46/8    3.05/6    3.12/6  
                                         72.27/6   73.46/6  
                                          2.53/1*   1.19/5  
  7 Marszalik Janusz               83.51  3.09/6    5.25/6    7.45/6   20.19/7   26.20/7   32.42/8   34.08/8   41.06/8   48.36/7   54.19/7   57.39/7   61.03/7   66.27/7   68.30/7   71.44/7   77.55/7  
    OrienteeringTeam JS1313               3.09/6    2.16/6    2.20/7   12.34/8    6.01/5    6.22/7    1.26/8    6.58/8    7.30/7    5.43/8    3.20/7    3.24/6    5.24/7    2.03/7    3.14/7    6.11/8  
                                         82.33/7   83.51/7  
                                          4.38/5    1.18/4  
  8 Graczyk Sylwia                 96.39  8.46/8   10.18/7   12.13/7   20.48/8   27.48/8   29.34/6   30.16/6   35.00/6   50.21/8   55.12/8   71.43/8   74.46/8   81.32/8   82.28/8   85.58/8   91.14/8  
    1                                     8.46/8    1.32/3    1.55/6    8.35/5    7.00/6    1.46/4    0.42/4    4.44/4   15.21/8    4.51/7   16.31/8    3.03/4    6.46/8    0.56/1*   3.30/8    5.16/7  
                                         95.25/8   96.39/8  
                                          4.11/4    1.14/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN2       6.7km    0m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-110     3-111     4-124     5-121     6-122     7-123     8-112     9-118    10-117    11-116    12-106    13-121    14-115    15-120    16-119   
                                      17-105    18-114    19-108    20-109   
  1 Mossakowski Wojciech           42.54  1.37/2    2.56/2    3.48/2    8.23/1*  10.01/2   11.21/1*  11.56/2   17.50/1*  20.58/1*  23.01/1*  24.27/1*  26.42/1*  27.34/1*  28.38/1*  30.32/1*  34.32/1* 
    UNTS Warszawa                         1.37/2    1.19/5    0.52/1*   4.35/2    1.38/2    1.20/1*   0.35/5    5.54/1*   3.08/1*   2.03/3    1.26/1*   2.15/2    0.52/2    1.04/2    1.54/7    4.00/2  
                                         35.01/1*  38.02/1*  39.25/1*  41.57/1*  42.54/1* 
                                          0.29/1*   3.01/1*   1.23/2    2.32/1*   0.57/2  
  2 Sokalski Dariusz               43.57  1.27/1*   2.27/1*   3.35/1*   8.23/1*   9.57/1*  11.24/2   11.55/1*  18.39/2   21.58/2   23.58/2   25.54/2   28.03/2   28.51/2   29.55/2   31.13/2   35.03/2  
    KU AZS WAT Warszawa                   1.27/1*   1.00/1*   1.08/6    4.48/3    1.34/1*   1.27/2    0.31/2    6.44/3    3.19/2    2.00/2    1.56/3    2.09/1*   0.48/1*   1.04/2    1.18/1*   3.50/1* 
                                         35.37/2   38.55/2   40.24/2   42.58/2   43.57/2  
                                          0.34/2    3.18/2    1.29/5    2.34/2    0.59/4  
  3 Marte Michal                   45.15      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KU AZS WAT Warszawa                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /    45.15/3  
                                              /         /         /         /         /   
  4 Gladecki Dawid                 48.18  1.41/4    3.04/5    4.02/4    8.36/3   10.43/3   12.13/3   12.43/3   19.42/3   23.50/3   26.07/3   27.54/3   30.37/3   31.32/3   32.44/3   34.18/3   38.36/3  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                1.41/4    1.23/6    0.58/2    4.34/1*   2.07/7    1.30/3    0.30/1*   6.59/4    4.08/7    2.17/7    1.47/2    2.43/4    0.55/4    1.12/4    1.34/4    4.18/4  
                                         39.20/3   43.06/3   44.40/3   47.17/3   48.18/4  
                                          0.44/5    3.46/4    1.34/6    2.37/3    1.01/5  
  5 Pryjma Tomasz                  51.07  1.51/6    3.23/7    4.32/7    9.51/7   11.46/5   13.53/7   14.51/7   22.13/5   25.43/5   27.48/5   29.47/5   32.36/5   33.36/5   34.39/5   36.00/5   40.16/5  
    UNTS Warszawa                         1.51/6    1.32/7    1.09/7    5.19/4    1.55/3    2.07/7    0.58/10   7.22/5    3.30/4    2.05/6    1.59/4    2.49/5    1.00/7    1.03/1*   1.21/2    4.16/3  
                                         40.55/5   44.48/4   46.11/4   50.10/4   51.07/5  
                                          0.39/3    3.53/5    1.23/2    3.59/9    0.57/2  
  6 Staszak Artur                  51.24  1.41/4    2.58/4    4.26/6    9.50/6   11.46/5   13.22/4   13.56/4   20.37/4   24.11/4   26.14/4   28.22/4   30.56/4   31.48/4   33.02/4   34.39/4   40.08/4  
    UNTS Warszawa                         1.41/4    1.17/3    1.28/8    5.24/5    1.56/4    1.36/5    0.34/3    6.41/2    3.34/5    2.03/3    2.08/5    2.34/3    0.52/2    1.14/5    1.37/5    5.29/6  
                                         40.53/4   45.58/5   47.39/5   50.19/5   51.24/6  
                                          0.45/6    5.05/8    1.41/7    2.40/4    1.05/6  
  7 Gasienica- Samek Andrzej       55.17  1.40/3    2.56/2    3.58/3    9.30/4   11.30/4   13.47/6   14.21/6   25.19/8   30.09/8   32.06/8   34.25/8   37.47/8   38.45/8   40.01/8   41.28/8   45.54/7  
    UNTS Warszawa                         1.40/3    1.16/2    1.02/4    5.32/7    2.00/6    2.17/8    0.34/3   10.58/10   4.50/8    1.57/1*   2.19/7    3.22/7    0.58/5    1.16/6    1.27/3    4.26/5  
                                         46.34/7   50.05/6   51.28/6   54.26/6   55.17/7  
                                          0.40/4    3.31/3    1.23/2    2.58/5    0.51/1* 
  8 Wolek Ewa                      56.51  1.55/7    4.20/8    5.20/8   11.12/8   13.09/8   14.44/8   15.19/8   22.51/6   26.13/6   28.17/6   30.45/6   34.11/6   35.34/6   36.52/6   40.06/7   46.26/8  
    UNTS Warszawa                         1.55/7    2.25/10   1.00/3    5.52/8    1.57/5    1.35/4    0.35/5    7.32/6    3.22/3    2.04/5    2.28/8    3.26/8    1.23/10   1.18/8    3.14/8    6.20/9  
                                         47.15/8   51.09/8   52.27/7   55.25/7   56.51/8  
                                          0.49/10   3.54/6    1.18/1*   2.58/5    1.26/8  
  9 Urbanowicz Kinga               59.07  1.55/7    3.13/6    4.17/5    9.42/5   11.52/7   13.39/5   14.14/5   23.17/7   27.13/7   29.30/7   31.38/7   34.44/7   35.43/7   37.02/7   38.55/6   45.20/6  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                1.55/7    1.18/4    1.04/5    5.25/6    2.10/8    1.47/6    0.35/5    9.03/8    3.56/6    2.17/7    2.08/5    3.06/6    0.59/6    1.19/9    1.53/6    6.25/10 
                                         46.05/6   51.03/7   53.53/8   57.52/8   59.07/9  
                                          0.45/6    4.58/7    2.50/10   3.59/9    1.15/7  
 10 Staszak Anna                   72.58  2.29/10   4.45/10   6.25/9   14.38/9   17.40/9   19.59/9   20.50/10  29.50/9   36.37/10  39.19/9   42.13/9   45.48/9   47.08/10  48.25/9   51.56/10  58.09/9  
    UNTS Warszawa                         2.29/10   2.16/9    1.40/9    8.13/9    3.02/10   2.19/9    0.51/9    9.00/7    6.47/10   2.42/9    2.54/9    3.35/10   1.20/9    1.17/7    3.31/10   6.13/7  
                                         58.54/9   65.53/10  67.55/9   71.27/9   72.58/10 
                                          0.45/6    6.59/10   2.02/8    3.32/8    1.31/9  
 11 Nitsch Joanna                  73.16  2.28/9    4.35/9    6.27/10  14.40/10  17.40/9   20.03/10  20.49/9   29.56/10  36.30/9   39.27/10  42.21/10  45.54/10  47.06/9   48.30/10  51.55/9   58.14/10 
    UNTS Warszawa                         2.28/9    2.07/8    1.52/10   8.13/9    3.00/9    2.23/10   0.46/8    9.07/9    6.34/9    2.57/10   2.54/9    3.33/9    1.12/8    1.24/10   3.25/9    6.19/8  
                                         59.02/10  65.51/9   68.07/10  71.37/10  73.16/11 
                                          0.48/9    6.49/9    2.16/9    3.30/7    1.39/10