Sztafetowy Powsin

Biegiem sztafetowym w Parku Kultury Powsin zakończyliśmy tegoroczny Puchar Najmłodszych. W poszczególnych kategoriach zwyciężyły sztafety:
K10 – WKS Wawel Kraków (Julia Biskupska, Antonina Słońska, Pola Niessner)
K12 – Województwo Pomorskie (Anna Melzer, Patrycja Ukleja, Anna Nowak)
K14 – MKS MOS Wrocław (Hanna Sudoł, Joanna Banasiak, Joanna Mazurek)
M10 – UKS Orientuś Łódź (Jan Ciupa, Tomasz Rzeńca, Jan Ziółkiewicz)
M12 – KOS BnO Szczecin (Natalia Kusztelska, Bartosz Kotkowiak, Leon Pawłowski)
M14 – UNTS Warszawa (Krzysztof Wójtowicz, Aleksandra Nitsch, Jan Antonowicz)

Pełne wyniki, międzyczasy i zdjęcia znajdziecie oczywiście tutaj. W ramach Pucharu Najmłodszych rozegrana została również klasyfikacja drużynowa, do której wliczały się punktu zdobyte w kategoriach KM10-14 w biegach indywidualnych (1-12 miejsca) oraz w biegu sztafetowym (1-8 miejsca). Najlepszym klubem został UNTS Warszawa, drugie miejsce przypadło WKS Wawel Kraków, a na najniższym stopniu podium stanął MKS MOS Wrocław. Pełne wyniki tutaj.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zawodów, opiekunom i trenerom za sportową walkę i postawę fair play podczas startów. Medalistom gratulujemy sukcesów, a naszym partnerom, czyli Marszałkowi Województwa Mazowieckiego, Burmistrzowi Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy i firmie Fit-land dziękujemy za wszelkie wsparcie. Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało i z chęcią jeszcze raz wrócicie na organizowane przez nas w przyszłości imprezy!